szkółka

Fruit-trees dug out with bare roots

2015

Apple-trees: Antonówka Zwykła, Antonówka Półtorafuntowa, Smalcówka, Malinowa Oberlandzka, Kronselska, Boiken VF, Złota Reneta, Szara Reneta, Grahama Jubileuszowe, Grafsztynek Czerwony, Koksa Pomarańczowa, Książę Albrecht Pruski, Papierówka, Boskoop (zielony)


Plum-trees: Kometa Wczesna, Kometa Kubańska, Swierchrannaja, Putiszestwiannica, Ozark Premier, Shiro, Santa Rosa, Vanier, Avalon, Reeves, Żółta Afaska, Cacańska Rana, Cacańska Lepotica, Tophit, Topking, Topstar Plus, Rekord, Królowa Wiktoria, Diana, Renklod Haritonowyj, President, Amers, Herman, Presenta, Węgierka Zwykła, Silvia, Miragrande


Sweet Cherry-trees: Burlat, Summit, Kordia, Regina


Apricots-trees: Bergeon, Harlayne, Goldrich, Hargrand, Węgierska



Plants in pots 2015

Apple: Najdared®, Reno 2®, Renet Simirienko, Lobo, Boskop (zielony), Mutsu®, Gala Must®SPS, Fuji Beni Shogun®SPS, Idared.

SPS – tylko dla członków Stowarzyszenia Polskich Szkółkarzy.



Ornamental plants

  • Bzy w odmianach – różne kolory
  • Śliwa wiśniowa "Pisardii" Pa 120-130
  • Śliwa Dziecięca "Cistena" Pa 120-130
  • Śliwa Dziecięca "Hosui" Pa 120-130
  • Migdałek Trójklapowy Pa 100-130
  • Jabłoń ozdobna – Royality
  • Jabłoń ozdobna - Wintergold i inne
  • Jabłoń kolumnowa - czerwonolistna (odmiany polecana na balkony)
  • Jabłoń kolumnowa - zielonolista (odmiany polecana na balkony)
  • Brzoskwinia ozdobna – czerwono listna
  • Modrzew Europejski (nie szczepione)
  • Jarząb pospolity (Jarzębina)
  • Jarząb szwedzki
  • Dąb pospolity
  • Wiśnia japońska "Akolape"
  • Wiśnia japońska "Plena"
  • Wiśnia japońska "Kiku Shidare"
  • oraz Byliny, Języczki, Funkie…

Fruit-trees with containers

2015

Apple-trees / M26: Szampion Reno 2, Grahama Jubileuszowa, Kosztela, Smalcówka, Stark Earliest, Kronselska, Kantówka Gdańska, Grafsztynek, Szara Reneta, Ananas Berżenicki, Charłamowskie, Beforest, Malinowa Oberlandzka, Złota Reneta, Landsberska, Antonówka Półtorafuntowa, Książę Albrecht Pruski, Antonówka Zwykła, Papierówka.
Apple-trees / Antonówka s. : Malinowa Oberlandzka Antonówka Zwykła, Antonówka Półtorafuntowa, Grafsztynek.
Pear-trees / Gr. Kaukaska s. : Red Faworytka, Faworytka, Bonkreta Williamsa, Red Bonkreta Williamsa, Cukrówka, Paryżanka.
Plum-trees / Ałycza s. : Renkloda Ulena Renkloda Althana Cacańska Rana Cacańska Lepotika Cacańska Naibolia Veeblue
Sour Cherry-trees /podkł. Karłowa: Döbrecini Bötermo
Sour Cherry-trees /Antypka s.: North Star Łutówka Sabina Wczesna Ludwika (Szklanka) Werderska Wczesna (Szklanka) Hybryd Wiśniowo-Czereśniowy (Czerecha)
Hazel-trees: Barceloński Kataloński Cosford Warszawski Czerwony Webba
Varieties of Cornus mas /Dereń s.:
Apricots-trees/Ałycza s.: Bergeron Hargrand Goldrich
Almond edible /Brzoskw. Mandż.: Teteny Bötermo
Sweet Cherry-trees /podkł. Karłowa: Burlat Kordia Sylwia Lapins Summit Regina
Sweet Cherry-trees /Colt: Burlat Lapins Wasilisa Sylwia Summit
Cydonia oblonga-trees /Gr. Kaukaska: Bereczki Wołgogradskaja Akademiczeskaja Kaszczenko Marija Cezar Cydopom



(bush fruit) wiosna 2015

Jeżyna bezkolcowa w odmianach
Borówka amerykańska w odmianach
Jagoda kamczacka w odmianach
Porzeczka czerwona krzak
Porzeczka czerwona forma pienna
Porzeczka czarna
Świdośliwa w odmianach
Nieszpułka
Aronia
Malina w odmianach



Rootstock

  • Antonówka Zwykła, Grusz Kaukaska, Głóg.

Seeds

  • brzoskwini: Mandżurska, Morela